Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
TuranyHľadať
 
 

Plán využitia priestorov v posádkovom cvičisku Sučany - Turany v mesiaci Júl 2019

Plán využitia priestorov v posádkovom cvičisku Sučany - Turany v mesiaci Júl 2019Vytlačiť
 

Ossr

Podľa plánu výcviku sú organizované život ohrozujúce zamestnania (Bariérová strelnica Turany - ostré streľby), preto je potrebné aby sa pracovníci ako aj odberateľov drevnej hmoty, v uvedených dňoch a časoch nepohybovali v priestore Bariérovej strelnice Turany.

V dobe vykonávanie strelieb je prísny zákaz pohybu osôb a vozidiel v priestoroch Bariérovej strelnice. Osoby, ktoré nebudú dodržiavať dočasný zákaz vstupu do priestorov Bariérovej strelnice v čase vykonávania strelieb ostrou muníciou, sa vystavujú reálnemu nebezpečenstvu ohrozenia zdravia a života. Ministerstvo obrany Slovenskej republiky nezodpovedá za poškodenie zdravia alebo za inú škodu, ktorá vznikne v dôsledku nerešpektovania ustanovených zákazov. Zvlášť je potrebné upozorniť na vyznačené dni, kedy bude prebiehať výcvik vo vedení pásovej techniky a kolesovej techniky, bezpečnostná vzdialenosť od jazdných dráh je minimálne 20 m.


 
 

dnes je: 19.10.2019

meniny má: Kristián

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka