Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
TuranyHľadať
 
 

Oznámenie o vykonávaní vojenského výcviku Vytlačiť
 

Oznámenie o vykonávaní vojenského výcviku v Posádkovom cvičisku Sučany - Turany

na základe Plánu prípravy Základne výcviku a mobilizačného doplňovania na VR 2019 Vám ako užívateľ Posádkového cvičiska Sučany - Turany zasielam „Plán využitia priestorov“ v Posádkovom cvičisku Sučany - Turany na mesiac Marec 2019. Podľa plánu výcviku sú organizované život ohrozujúce zamestnania (Bariérová strelnica Turany - ostré streľby), preto Vás žiadam o vyrozumenie Vašich pracovníkov ako aj odberateľov drevnej hmoty, aby sa v uvedených dňoch a časoch nepohybovali v priestore Bariérovej strelnice Turany.


V dobe vykonávanie strelieb je prísny zákaz pohybu osôb a vozidiel v priestoroch Bariérovej strelnice. Osoby, ktoré nebudú dodržiavať dočasný zákaz vstupu do priestorov Bariérovej strelnice v čase vykonávania strelieb ostrou muníciou, sa vystavujú reálnemu nebezpečenstvu ohrozenia zdravia a života. Ministerstvo obrany Slovenskej republiky nezodpovedá za poškodenie zdravia alebo za inú škodu, ktorá vznikne v dôsledku nerešpektovania ustanovených zákazov. Zvlášť upozorňujem na vyznačené dni, kedy bude prebiehať výcvik vo vedení pásovej techniky a kolesovej techniky, bezpečnostná vzdialenosť od jazdných dráh je minimálne 20 m.


S pozdravom    plukovník Ing. Miroslav FAZIK, veliteľ


 
 

dnes je: 21.5.2019

meniny má: Zina

webygroup
ÚvodÚvodná stránka