Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
TuranyHľadať
 
 

Medzinárodný výskum - Politické postojeVytlačiť
 

Slovenská nezávislá výskumná spoločnosť MEDIAN SK v súčasnosti realizuje prestížny medzinárodný výskum Politické postoje.

Cieľom výskumu je získať informácie o predstavách obyvateľov SR týkajúcich sa domácej a medzinárodnej politickej situácie. Dáta zo všetkých krajín zúčastnených na výskume umožnia lepšie porovnávať spoločenské postoje v našej krajine so situáciou v ďalších krajinách vo svete. Aby sme získali reprezentatívny obraz o názore Slovákov a Sloveniek, je dôležité skúmať členov náhodne vybraných domácností. Naši anketári budú kontaktovať domácnosti vo Vašom meste, aby sa niektorí členovia domácností v nich zúčastnili tohto výskumu. Opytovanie vo väčšine prípadov trvá približne 25 minút.

 

Anketári navštívia vybrané domácnosti vo Vašom meste v období od polovice januára až do konca februára 2019. Opytovanie prebieha formou osobného rozhovoru. Otázky sa týkajú každodenného života, hodnôt a názorov slovenských občanov – nevzťahujú sa konkrétne k Vašemu mestu. Odpovede sú úplne anonymné, všetky údaje budú použité len v rámci súhrnných údajov a je vylúčené akékoľvek zneužitie osobných informácií. Svojou účasťou vo výskume sa domácnosť k ničomu nezaväzuje. 

 

Agentúra MEDIAN SK, ktorá realizuje zber dát, dodržuje všetky etické pravidlá pre realizáciu výskumu.


 
 

dnes je: 19.7.2019

meniny má: Dušana

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka